En yeni Trend Akımı Dövme

En yeni Trend Akımı Dövme

Henüz dövme yaptırmaya cesaret edememiş biri olarak beni çok heyecanlandıran yeni bir trend akımı başladı: Geçici Dövme! Başta Sarah Jessica Parker ve Beyonce olmak üzere ünlülerin tercih ettiği bu dövmeler ile son derece şık görünmek mümkün.

Güzel şarkıcı Beyonce ile başlayan bu moda, Hollywood yıldızı Katie Holmes’un devam ettirmesiyle de ün kazandı.

Türk yıldızları da trendin gerisinde kalmayarak vücutlarında bu çekici dövmeleri kullanıyor. Ayşe Özyılmazer, Burcu Esmersoy flash tattoo sevenler arasında. Moda tutkunlarının bir numaralı tercihi olma yolunda ilerleyen ‘flash tattoo’ların en güzel özelliği vücudumuzda dört ile altı gün arasında kalabilmesi.

Ayrıca bir diğer önemli nokta ise bu senenin trend rengi metalik tonlarda dövme modellerinin mevcut olması.

Üstelik uygulaması da bir o kadar kolay! Eski sakız dövmeleri gibi sadece küçük bir peçete ve su yeterli, 30 saniyede geçici dövmeniz hazır!

Sadece plajlar Flash Dövme ile ışıldamayacak, partiler, eş dost toplantıları, gece kaçamakları, iş yerinde ilgiyi üzerinizde hissetmek istediğiniz her an aklınıza Flash Dövme gelecek. Flash Dövme ile güne ve geceye damganızı vuracaksınız.

Flash Dövme ile hem takı ve aksesuarların ağırlığından kurtulacak hem de kendinizi özgür hissedeceksiniz. Toksik madde içermeyen, organik ve tamamen cilt dostu Flash Dövme ile aynı Flash Dövmeyi çocuğunuza da yapabilmenin keyfini süreceksiniz.

En yeni Trend Akımı Dövme

En yeni Trend Akımı Dövme” için 2 yorum

  • Mart 22, 2017 tarihinde, saat 5:44 am
    Permalink

    türkiye de aldı basını gitti bu dövme rüzgarı. çeşit çeşit dövmeler omuzlardaellerde göbeklerde yüzlerde boyundaa allahım her yerine yaptırıyorlar.

    Yanıtla

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir