Eşarp Modelleri

Tesettür giyimin vazgeçilmez tamamlayıcısı olan eşarplar  tesettür giyimi tercih eden hanımlarımızın olmazsa olmazlarını olusturmaktadır. Bu Sezon tesettürlü hanımlar için firmalar ve markalar yarışmaya devam etmektdir.Eşarplarda yeni sezon modelleri gün yüzüne çıkarak siz degerli hanımefendilerin zevklerine uygun eşarp modelleri ile gözlerinizin önüne serilmektedir. Birçok kişi yeni sezon ürünlere yoğun ilgi gösterirken, birbirinden güzel eşarp modelleri de sokak modasında yerini almış durumda.

Beyaz Yeni Sezon Eşarp Modelleri: Eşarplarda sade bir ürün arayanlar için beyaz en güzel seçeneklerden birisi olma durumundadır. Kombinlemesi son derece kolay olan beyaz eşarplarda herhangi bir desen ya da detay bulunmuyor. Alabildiğine sade bir görüntünün hakimiyetindeki eşarp modelleri kullanırken siyah ile kontrast oluşturmaya özen gösterirseniz çok daha kombine edilmiş sonuçlar elde edebiliceginizi aklınızın bir ucuna yazın.

Bordo Yeni Sezon Eşarp Modelleri: Eşarplarınızda biraz daha iddialı olmayı isteyen tesettür modelleri için bordo renkli modelleri önerebiliriz. Son dönemde bordo eşarplarda dantel detayı ön plana çıkıyor. Eşarbın uç kısımlarına eklenen danteller çok daha güzel bir görüntünün ortaya çıkmasını sağlıyor. Bunun yanında üzerinde hafif desenlerin de olduğu modelleri incelemeniz gerektigini düşünüyoruz.

 

Yeşil Yeni Sezon Eşarp Modelleri: Yeşil her daim popüler renklerden birisi ve tesettür eşarplar için de bu durumun geçerliliğini koruduğunu söyleyebiliriz. Yeşil renkli esarp modellerde yeşilin koyu tonları ön plana çıkarken, işlemesiz ve desensiz ürünler gerçekten de zarif bir görüntüye sahip. Siyh ile kombinlendiği zaman gayet güzel sonuçlar veren yeşil eşarplara göz gezdirmekte fayda var.

 

Desenli Yeni Sezon Eşarp Modelleri: Desenli eşarplar kombine hareket katmak için güzel bir seçenek olacaktır. Fakat desenden kastımız da öyle göz yoracak ölçülerde değil de, daha sade ürünler demek daha dogru olacagını düşünüyoruz.. Beyaz üzerine kırmızı gibi dikkat çekici renklerin kullanıldığı modeller şu aralar bir hayli popüler konumdadır. Bunun yanında leopar desenli ürünlerin de hala sokak modasında kendine yer bulduğunu da hatırlatmakta fayda var.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir