Gelinlik üzerine giden en iyi saç modelleri

Çabasız güzellik ve doğallık akımı bu sene trendleri arasındaki yerini her zaman ki gibi koruyor. Dağınık görünen ve bir o kadar da şık duran bir topuzla kendini gecenin parlayan yıldızı olarak herkese hissettirmek istemez misiniz ? Özellikle açık hava ve kır düğünlerine çok yakışacak olan dağınık gelin saçı modellerinin size çok yakışacağına emin olabilirsiniz.

Dağınık topuzlarda saç modelini korumak daha da zor olabilir. Topuzunun bozulmaması için yüksek tutuşlu bir saç spreyini cömertçe sıktığınızdan emin olun.

Dağınık topuzuna çiçekli aksesuarlar ekleyerek bohem bir görünüm yakalayabilirsiniz. Özellikle kır ve sahil düğünlerinde bu saç stili ile göz kamaştıracağınız bir gerçektir.

Doğal olduğu kadar gösterişli bir saç stili istiyorsanız ekstra hacimli dağınık topuz tercih edebilirsiniz. Saçlarınızı şekillendirmeden önce saçlarınızın ağırlaşmasını önleyebilecek şampuan ve saç kremi kullanmanız gerekemktedir. Saçlarınızı şekillendirdikten sonra hacim veren bir saç spreyi sıkarak düğün topuzunu tamamlayabilirsiniz. Dilerseniz diğer saç aksesuarlarıyla gösterişli topuzunuza daha da ihtişam katacak eklemeler ile peri masallarındaki gelin olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir