Gerdek gecesi iç giyim ornekleri

Birçok kadın için çok önemli bir ayrıntı olan iç giyim özellikle evlilik hazırlıklarında gelin adaylarının daha çok önem vermesi gereken bir detaydır.

Kadınların iç dünyalarını yansıtan iç giyim; kendinizi seksi ve hoş hissetmek ve düğün gecesinin büyüsünü yaşamak için titizlikle seçilmesi gereken önemli bir şeydir. En özel  gecenizi sorun olmadan yaşamak için telaşa kapılmadan gelinliğinize ve tarzınıza uygun iç çamaşırlarını seçmelisiniz.

Gerdek gecesi iç giyim ornekleri

İç çamaşırınızı seçerken gelinliğinizin modeli çok önemlidir. Gelinliğiniz straplez ise iç çamaşırınız farklı askılı ya da daha kapalı bir modelse iç çamaşırınız farklı olmalıdır. Düğün günü giyeceğiniz iç çamaşırınız gelinliğiniz dikilmeden ya da satın alınmadan önce alınmalı ve gelinlik provaları bu iç çamaşırı ile yapılmalıdır. Farklı bir çamaşır ile prova edilen gelinlik düğün günü asıl çamaşırınızı giydiğinizde farklılık gösterebilir. Çamaşırınızın renk seçiminde gelinliğinizin rengini dikkate almalısınız.

Düğün gecesi iç giyim ornekleri

Kumaş cinsi olarak ise gelinliğinizin kumaşının altından sırıtmaması için dantelli ve süslü kumaşlar yerine; ipek ya da sateni kullanmanızı tavsiye ediyoruz. Sutyen külot ve jartiyerden oluşan üçlü külotları tercih edebileceğiniz gibi askısız jartiyerli body de tercih edebilirsiniz.

İlk gecenizde gelinliği çıkardıktan sonra muhteşem bir iç çamaşırı ile kalmayı kim istemez ki. Ama o gün için seçeceğiniz iç çamaşırı gelinliğinize ve vücut tipinize uygun olmanın yanında sizi rahat ettirecek bir model olmalıdır. Dantelli külotlar özel gecelerin vazgeçilmez aksesuarıdır.

Jartiyerli bir seçim kimilerince rahattır kimilerince değildir ya da dantelden vazgeçemiyorsanız bu gelinliğiniz için uygun olmayabilir. Çamaşırınızın modelinin gelinlikten belli olması hoş olmayacaktır. Ya da göğüslerinizi yeterince dik tutmayan balensiz sütyen modeli sizi çekmeyecektir. Oysa gelinliğinizin modeline göre, destekli bir sutyen kullanarak hoş bir dekolteyle göz kamaştırabilirsiniz. Tercihinizi sade, ipek iç çamaşırlarından yana kullanmanız yerinde olacaktır.

Düğün bitti Sıra gerdek odasında ki ilk heyecan…

Renk seçimi hakkında bilgi vermek gerekirsede Ten rengi iç çamaşırı beyaz gelinliğin içinde neredeyse hiç belli olmaz. Gelinliğinizin göğüs kısmı vücudunuzu tamamen sarıyorsa, hatları belli olmayan sutyenleri tercih etmelisiniz. Gelinliğiniz straplez ise askısız sutyen deneyecek ve en iyisini seçeceksiniz.

İç çamaşırınızı korumak için ise elde yıkamak en ideal çözüm, ancak çamaşır makinesinde yıkamayı tercih ederseniz, mutlaka küçük bir iç çamaşırı torbası edinmelisiniz. İç çamaşırını satenin göz alıcılığı, dantelin vazgeçilmezliğinin yanında sağlığınız için pamuktan tercih etmelisiniz. İç çamaşırı gelinliği tamamlayan modeli gösteren hatta vücuttaki kusurları örten çok önemli bir unsurdur.

yeni bir makalede görüşmek üzere  sevgi ile kalın..

ceren …

 

Gerdek gecesi iç giyim ornekleri” için bir yorum

  • Ekim 13, 2017 tarihinde, saat 11:46 am
    Permalink

    en iyi güncel paylaşımların merkezinde sizlerde bizlerle olmaya devam edin.

    Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir