Tesettür giyim Eşarp Modelleri

Günümüzde şallar moda olmuş olsada eşarplar tesettürlü bayanların vazgeçemediği parçalardan birisi olmustur her zaman. Birbirinden farklı markalar her sezon yenilenen eşarp koleksiyonlarını tesettürlü bayanların beğenisine sunmaktadır.Marka isimlerini sıraya koysak sanırım söylemekle  yazmakla bitiremeyiz.Onun için sizlere eşarp örneklerini sunacagız.

 

Renkli ve desenli eşarp modelleri bu sene bayanların en çok tercih edeceği modellerden birisi olacak gibi duruyor. Farklı renk seçenekleri olan ve senenin moda çizgilerini eşarplara yansıtmak isteyen tesettürlü hanımefendilerimizin tercih edebilecegi sınırısz sayıda farklı desenlerle bahar ve yaz aylarında kullanabilecekleri eşarp modelleri örnekleriyle sizlerleyiz..

 

Bu sene oldukça fazla kullanılan çiçek desenli eşarplar sokak modasında cıgır açacagı benziyor.Farklı renk seçenekleri bulunan bu eşarplarda daha çok canlı renkler kullanmayı tercih edeceginize eminiz.

 

Otantik görünümleri ile bayanların dikkatini çeken eşarp modellerinde daha çok turuncu, mavi gibi sıcak renkler kullanılması eşarp kullanan tesettürlü hanımların ilgilerine sunulmaktadır.

desenleri oldukça fazla kullanarak, sade kıyafetlerin bu eşarplar ile tamamlanmasını ve hareket kazanmasını sağlamış. Çiçek desenlerin yanı sıra çizgiler ve iç içe geçmiş farklı motifler kullanılarak farklı bir hava katılmıştır.

 

Siyahın zarifliğini ve şıklığını kullanmak isteyen bayanlar için ise siyah rengin ağırlıklı olduğu desenler ve çizgiler ile hareketlenmiş eşarp modelleri de 2017 eşarp modasında  özellikle tesettürlü bayanların dikkatini çekecektir.

 

Eşarp modellerinde kaliteden ödün vermeyen markaların tercih edilmesi gerektigini düşünüyor ve senenin moda trendlerini takip ederek oldukça hoş tasarımların oldugunu haber etmek isteriz. Birçok kapalı bayanın seveceği ve her daim kullanmayı tercih edeceği eşarp modelleri sizleri bekliyor.

Eşarp alışverişi yapacaksanız eğer mutlaka ama mutlaka kaliteden ödün vermeyen eşarpları tercih ediniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir