Tesettür Giyim Modası

Hem açık hanımlarımız hemde tesettürlü hanımlarımız günlük hayatta gömlek ve etek kombinlerini sık sık kullanırlar. Fakat tesettürlü hanımlar gömlek etek kombinlerini daha çok kullanmaya başlamıştır. Etek ve gömlek kombinlerinin birçok avantajı bulunmaktadır. Hem oldukça şık bir görüntüye ulaşabilirsiniz hemde kullanım kolaylıgının vermiş oldugu rahatlıktan ötürü.

Bu sene etek gömlek kombinlerine ağırlık veren markalara sıkça rastlayabiliriz. Her sezon çıkardıkları birbirinden güzel kombinlerle tesettürlü hanımların beğenisini toplamaya devam etmektedirler. Şimdi bu kombinleri ayrıntılı incelemek gerekirse, ilk renklerle başlamak istiyoruz. Resimlerden de görüldüğü gibi bu sene en çok kullanılan renk yeşil ve tonlarıdır. Bu Sene tesettür etek gömlek kombinleri için de bu renkler geçerlidir. Mesela zümrüt yeşili, petrol yeşili, çimen yeşili ya etekte ya da gömlekte kullanılmıştır. Bunun dışında yaz ayları için krem rengi modası varken daha soğuk havalar için siyah tonlarını tercih edebilirsiniz.

Bu kombinlerin bir çok bir avantajları vardır. Hem özel gecelerde hemde günlük hayatta kullanabilme şansının bulunmasıdır. Uygun ayakkabı ve eşarpla tamamlarsanız özel günlerde de gayet şık bir görüntüye bürünmüş olursunuz.

Baskada tavsiye niteliğinde bahsedebilecegimiz sade etek modelleri ile zarif gömlek modelleri kombin yapılmıştır. Fırfırlı, fiyonklu gömlekleri etek üstüne kombin yapma da kullanabilirsiniz. Ya da kemerli etek modellerinin içine gömleği sokup şık bir hava oluşturabilirsiniz.

Tesettür Giyim Modası Resimlerini Sizlerle Paylasıyoruz.Begenilerinizi ve yorumlarınızı esirgemeyin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir