Yeni Sezon Gelinlik Modelleri

Straplez gelinlik modeli, balık kesim bu gelinliği kum saati ve atletik vücut yapısındaki gelin adaylarına öneriyoruz.Vucuduna tam oturacaktır. Gelinliğin yakası straplez olmasına rağmen küçük bir V yaka ve dikkat çekici ayrıntıları olduğu için boyun bölgesine kolye ve benzeri bir şey takılması ceren tarafından önerilmiyor.Boyun ve gerdanın ihtişamını öne serecek hoş  bir gelinlik modeli oldugunu söyleyebilirim.

Düşük Omuzlu Gelinlik Modeli

Bel bölgesinden kabaran prenses kesim düşük omuzlu bu gelinliği ihtişamlı dillere destan düğün yapmayı isteyen  gelin adaylarına öneriyoruz. Düşük omuzlarında, eteklerinde ve gelinliğin kumaş detaylarında yer alan üç boyutlu çiçekler fazlasıyla göz alıcı olduğu için saç modelinizi sade  seçmelisiniz. Oldukça hoş bir gelinlik olan düşük omuzlu gelinlik modeline 5 bin – 6 bin arası gibi bir rakama sahip olabilirsiniz.

 

 

Uzun Kuyruklu Gelinlik Modeli

Uzun kuyruklu tasarlanmıs olan bu gelinlik ile kuyruğundan uzun, sırt dekoltesini göze hitap eden kapatmayan bir duvak tercih etmeniz gayet güzel  bir takım olusturabileceğini ceren söylüyor. Böylelikle de tabi  üç boyutlu çiçekli askılarını kapatmamış olursunuz. Bu Gelinliği   6 -7 bin tl arası gibi rakama temin edebileceginizi hatırlatıyoruz.

 

Diğer Gelinlik Çeşitlerimizde buluşmak üzere sevgiyle kalın..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir