Yeni Sezonda Gelinlik Modelleri

İşlemeli Gelinlik Modeli ,

Straplez gelinlik modellerinden hoşlanmayan ama kollu bir gelinlik modeline de yanaşmayan gelin adaylarımıza omuzlarında özel saçaklar olan bu zarif ve şık gelinlik modellerine bakmalarını öneriyoruz. Yarım balık kesiminde, üzeri boncuk süslemeli bu gelinliği her düğün mekanında estetik ve şık  bir görünüm verdigi için önerebiliriz.Cesur Gelinlerimizin göz dolduracagı bu gelinliği 4 bin – 5 bin tl gibi bir rakama diktirebilirler.

 

Prenses Kesim Gelinlik Modeli

Tül ve dantel işlemelerinin agırlıkta oldugu bu hoş gelinlik bu senenin en hoş gelinlik örneklerinden biri oldugunu söylemek cok dogru olacaktır.Bel bölgesini zayıf göstermek isteyen ve ihtişamlı glinliklerden hoşlanana gelin adaylarına prenses kesim, omuzlarından hafifçe askıları düşen bu gelinliğe göz atmalarını ceren olarak öneriyoruz. Üst beden tamemen işlemeli olduğu için gösterişli otel düğünleri için ideal bir gelinlik olacagı söylemek  dogru olacaktır. Böyle  bir gelinliğe 3 bin -4 bin arası bir rakama sahip olabilirsiniz.

 

Sırt Dekolteli Gelinlik Modeli

Prenses kesim olan  bu gelinlik modelimiz sizin gibi zarif bayanların göz dolduracagı özelliktedir.Tül ve dantel işlemeleri agırlıklı hazırlanan  bu gelinlik modelleri sizin begeninize sunulmustur.

Sırtı bölgesinde zarif bir dekoltesi olan bu model ile sırtını öne çıkarmak isteyen bayanların tam istedigi modellerdir.Bu gelinlik modellerinde önerimiz, gelin adaylarımız saçlarını toplatmalı, gizemli bir görünüm yaratmak isteyenlere ise saç modellerini yarım toplatmalarını tavsiye ediyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir